Переключиться на мобильную версию

F1: Гран-прі Риму не перешкодить перегонам у Монці

Назад к разделу Спорт
Президент Італійського автомобільного клубу Енріко Гельпі спростував те, що Гран-прі в Римі може пошкодити перегонам у Монці.
В Італії можуть проводити дві гонки
В Італії можуть проводити дві гонки
АР

"Я дізнався про кілька схвильованих реакцій, тому відзначу, що Гран-прі Італії залишиться в Монці, яка є не тільки нашою, але і світовою автоспортивною спадщиною", сказав Гельпі.  

"Організатор гонки в Римі Мауріціо Фламміні минулого року показував свій проект нашій організації, тому що без згоди національного автомобільного клубу потрапити зі своєю пропозицією до FIA неможливо. При цьому Фламміні підкреслив, що інтереси перегонів у Римі й у Монці не зіткнуться", - додав він. 

"Гран-прі в Римі - абсолютно інша річ порівняно з Монцею. Було б чудово зробити щось незвичайне і захоплююче. Крім того, це виклик - зуміти організувати щось неймовірне. Можлива дата проведення гонки повинна виходити з інтересів Монци, тому краще, щоб Гран-прі Риму відбулося навесні", - резюмував Гельпі. 

Раніше повідомлялося, що влада Риму розглядає можливість подачі заявки на проведення етапу Формули-1 вулицями столиці Італії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь