Переключиться на мобильную версию

Динара Сафіна: Сьогодні мене підвели нерви

Назад к разделу Спорт
Росіянка Динара Сафіна, що поступилася у фінальному матчі на Australіan Open американці Серені Вільямс із рахунком 0:6, 3:6, назвала причини своєї поразки і підвела підсумки свого виступу на першому в сезоні турнірі Великого Шлему.
"Можна сказати, що сьогодні мене підвели нерви. Я вперше виявилася в ситуації, коли я боролася не тільки за титул на турнірі Великого Шлему, але й за звання першої ракетки світу. Серена ж бувала в подібній ситуації неодноразово, у неї просто було більше досвіду"

"Я думаю, що зможу зробити із цього матчу правильні висновки. Будь-яка поразка дає інформацію для міркувань. Треба продовжувати тренуватися, намагатися робити це ще краще", - зізналася Динара Сафіна.

"Перед фіналом я себе нормально почувала. Але, коли ти виходиш на корт, усе стає зовсім інакше. Відчуття неможливо зрівняти з фіналом Ролан Гаррос, я тоді не спала всю ніч перед матчем, але сьогодні я добре спала, усе було добре. Тим образливіше", - поскаржилася вона.

"Весь турнір я боролася зі своєю подачею. Не можу зрозуміти, у чому проблема. Ми багато працювали над цим елементом, і все було добре. А тут раптом я початку подавати подвійні. Спочатку я думала, що добре, що м'ячі летять хоч кудись. Перші матчі я робила помилки при подачі зі швидкістю 110 км/год, сьогодні були подвійні при 150 км/ч. З кожним матчем я подаю усе сильніше.

Тепер потрібно буде витратити якийсь час, щоб привести все в норму. Я грала майже чотири тижні підряд. Дуже важко, граючи щодня, нормально тренуватися. Техніка поступово йде, тепер потрібно буде кілька днів попрацювати на тренуваннях і підготуватися до турніру в Дубаї", - розповіла росіянка.

"Мені важко сказати, скільки Серена зможе втримувати перший рядок. Її проблема в тому, що вона грає не так вже і багато турнірів. Якби вона грала щотижня, то це було б набагато складніше. Але вона чемпіонка, вона довела це. Все залежить тільки від неї", - відзначила Сафіна.

"Чи злюся я на себе зараз? Зараз я дуже втомилася. Адреналін іде. Коли ти виступаєш на турнірі, то намагаєшся залишатися позитивно настроєної, заводити себе. Навіть коли ти дуже утомилася, ти намагаєшся викинути ці думки з голови, щоб зберегти сили. Але зараз, коли я говорила із тренером, я почувала себе практично мертвою, я повністю вимотана", - наводить слова Сафіної офіційний сайт турніру.

Нагадаємо, що у фінальному матчі росіянка по всіх статтях поступилася американській тенісистці - 0/6, 3/6. Ця поразка стала для Динари шостою у матчах проти Серени Вільямс.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь