Переключиться на мобильную версию

Фото: Ана Іванович представила плаття для Roland Garros

Назад к разделу Спорт
Екс-перша ракетка світу Ана Іванович представила плаття, в якому вона буде виступати на другому в сезоні турнірі серії Великого шолома - Roland Garros.
Ана Іванович презентувала наряд для турніру
Ана Іванович презентувала наряд для турніру
anaivanovic.com

Як зізналася сама тенісистка, плаття їй дуже сподобалося, і вона висловила впевненість, що в ньому вона виступить куди краще ніж на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Раніше сербська тенісистка Ана Іванович у блозі на своєму офіційному сайті підбила підсумки свого виступу на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Також, російська тенісистка Марія Шарапова обійшла свою колегу по цеху сербка Ану Іванович у списку 99 найбажаніших жінок світу, який щорічно публікує популярний інтернет-журнал AskMen.com. 
 
Шарапова, згідно думки читачів, посіла 83-є місце і на 13 позицій випередила Іванович, яка опинилася в самому кінці списку, на 96-му місці.

У минулому році сербка Ана Іванович зайняла 73-є місце, Марія Шарапова стала 74-ю.

У минулому році Іванович і Шарапова були єдиними спортсменками, які зуміли потрапити в список AskMen.

Нагадаємо, у третьому колі одиночної сітки у жінок на Відкритому чемпіонаті Австралії п'ята ракетка турніру Ана Іванович програла росіянці Алісі Клейбановій.

29-та сіяна на турнірі російська тенісистка взяла перший сет 7:5, але вже в другому Іванович зрівняла рахунок, перемігши на тай-брейку 6:7.
За матеріалами GoTennis.ru

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь