Переключиться на мобильную версию

У Голландії судять жінку, яка зробила за рік 65 тис. телефонних дзвінків своєму коханому

У голландському місті Роттердам перед судом постала жінка, яка зробила 65 тисяч телефонних дзвінків своєму колишньому коханому. Як зазначає Бі-бі-сі, у середньому жінка робила по 178 дзвінків на день.
Голландка зробила своєму коханому 65 тис. дзвінків за рік
Голландка зробила своєму коханому 65 тис. дзвінків за рік
АР

Голландський суд пред'явив жінці звинувачення у переслідуванні.

За словами позивача, жінка дошкуляла йому телефонними дзвінками, SMS-повідомленнями та електронними листами.

У свою чергу адвокати 42-річної жінки говорять, що, за твердженнями їх підзахисної, вона була у близьких стосунках із цим чоловіком і не вважає свої дії надмірними. Однак 62-річний об'єкт її уваги заявляє, що ніяких стосунків із цією жінкою не мав.

Поліція здійснила рейд на її будинок та конфіскувала кілька комп'ютерів і мобільних телефонів, у яких був зареєстрований лише один номер - її колишнього друга.

За словами кореспондента Бі-бі-сі у Гаазі, на попередніх слуханнях у цій справі суддя вирішила відпустити жінку на свободу під заставу. Правда, за умови, що вона дасть спокій людині, яка постраждала від такого великого прояву почуттів.

Проте через кілька годин після виходу на волю вона знову зателефонувала нещасному коханому. Жительку Роттердама, яка не втрачає надію, довелося знову відправити за грати, звідки її і доставили до зали суду.

Нагадаємо, що у березні минулого року повідомлялося про жителя Нижнього Новгорода, який постав перед судом за те, що зробив більше 1200 телефонних дзвінків з образами судді, який розглядав його справу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь