Переключиться на мобильную версию

У Шотландії госпіталізовані двоє учасників конкурсу із поїдання карі

У Шотландії з нападами гострого отруєння госпіталізували двох учасників конкурсу з поїдання гострого карі - традиційної пряної індійської страви, пише The Scotsman.
У Шотландії госпіталізовані двоє учасників конкурсу із поїдання карі
У Шотландії госпіталізовані двоє учасників конкурсу із поїдання карі
AP

Усього напади загального нездужання спостерігалися у кількох учасників, однак госпіталізації зажадали двоє, при цьому один із учасників був змушений звернутися до лікарів двічі за вечір.

Власник ресторану Абдул Алі влаштував конкурс із поїдання карі, керуючись благими намірами: він планував зібрати грошей місцевому хоспісу для дітей, вказує Associated Press. Заявки на участь у кулінарному змаганні подали двадцять чоловік.

Під час заходу кільком із їдців стало зле - деяких почало нудити, інші втрачали свідомість. У ресторан викликали медиків, що надали більшості постраждалих від гостроти конкурсної страви допомогу на місці. Двох їдців довелося госпіталізувати.

Побачивши, що сталося, половина з тих, хто планував брати участь у конкурсі, але до кого ще не дійшла черга, пішли зі змагання. Тим не менше, навіть незважаючи на невдачу в організації, під час заходу Абдулу Алі вдалося зібрати кілька сотень фунтів для хоспісу.

Перше місце у змаганні їдців посіла Беверлі Джонс, а другим став корейський студент Каррі Кім (йому допомога лікарів знадобилася двічі). Власник ресторану пообіцяв, що наступного року конкурс із поїдання гострого каррі буде більш щадним.

Карі готується з овочів та бобових із додаванням м'яса чи без нього. У страву додають суміш різноманітних приправ і, залежно від уподобань, приправляють перцем. Подають карі зазвичай із рисом.

Нагадаємо, минулого року повідомлялося, що в Перу від алкогольного отруєння помер переможець алкогольного чемпіонату Хто вип'є більше за мене. Ще п'ятьох учасників конкурсу госпіталізували з серйозними отруєннями.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь