Переключиться на мобильную версию

Через порушення прав інтелектуальної власності призупинено діяльність майже 50 сайтів

Назад к разделу Техно
Департамент Держслужби з боротьби з економічною злочинністю спільно з його регіональними підрозділами організував проведення постійного моніторингу інтернет-мережі та локальних мереж для виявлення інтернет-сайтів, які незаконно поширюють музичні твори в м.
Символ авторського права
Символ авторського права
www.securitylab.ru

Підрозділи МВС перевірили діяльність 71 інтернет-сайту, які технічно локалізовані на території України. У ході вивчення були виявлені провайдери, які надають послуги хостингу цим сайтам, а також особи, які зареєстрували доменні імена сайтів і наповнювали їх піратським музичним контентом. В результаті провайдери припинили діяльність 49 інтернет-сайтів. 

Наразі підрозділи Держслужби з боротьби з економічною злочинністю вживають заходів щодо документування протиправної діяльності 29 інтернет-сайтів. 

Аналіз стану криміногенної ситуації у сфері інтелектуальної власності свідчить про те, що все більш поширеною стає протиправна діяльність інтернет-сайтів, які безкоштовно або на платній основі пропонують користувачам завантажити музичні та аудіовізуальні твори. Ця діяльність також порушує вимоги закону України Про авторське право і суміжні права. 

Як повідомлялося, на одну легально завантажену музичну композицію в 2008 році припадало 20 піратських, повідомляється у звіті Міжнародної федерації звукозаписної індустрії (International Federation of the Phonographic Industry, IFPI). За даними IFPI, в 2008 році з мережі було нелегально завантажено майже 40 мільярдів композицій. При цьому легально за цей же період було придбано лише 1,4 мільярда треків - це менш 5%. 


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь