Переключиться на мобильную версию

Gemius: За рік аудиторія УАнету зросла на 1,7 мільйона чоловік

Назад к разделу Техно
Аудиторія українського Інтернету в грудні 2008 року становила 7,1 мільйони. Про це йдеться в дослідженні компанії Gemius.
Gemius: 32% українських інтернет-користувачів проживають в Києві
Gemius: 32% українських інтернет-користувачів проживають в Києві
e.cnci.gov.cn

"Аудиторія інтернету України в грудні 2008 зросла ще на 100 тисяч і склала 7,1 мільйонів користувачів - real users - у віці 16 років і старше. У порівнянні із груднем 2007 року кількість українських користувачів збільшилася на 1,7 мільйони людей - понад 30% ", - відзначається в дослідженні.

Як показали результати дослідження, більша частина українських інтернет-користувачів - це чоловіки (57%): у грудні 2008 року послугами Мережі скористалися 3 мільйона українських жінок і 4 мільйони чоловіків.

Згідно з даними Gemius, 85% української онлайн аудиторії - люди до 45 років, при цьому, молоді користувачі – від 16 до 24 років - становлять більше третини всієї аудиторії (37%), але менш активно використовують інтернет-ресурси.

Крім того, 32% українських інтернет-користувачів проживають в Києві, однак регіональні інтернетники наздоганяють столичних за рівнем активності. Дві третини українських користувачів Всесвітньої павутини - люди, які працюють, ще 21,5% аудиторії - студенти. Разом на них припадає 90% всіх переглядів сторінок.

Дослідження також показало, що домашній інтернет є у 83% користувачів, а також, що 53% інтернет-активного населення України займають високу посаду або працюють в офісі - найбільше переглядів сторінок і часу в мережі проводять користувачі з доходом вище 8 000 гривень на місяць .

Нагадаємо, раніше компанія SputnikMedia.net і найбільший український портал BIGMIR) Net опублікували глобальну статистику відвідуваності українського Інтернету за перший місяць 2009 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь