Переключиться на мобильную версию

У США зафіксовано падіння уламків, які, ймовірно, є частинами супутників

Назад к разделу Техно
Федеральне управління цивільної авіації США отримало численні повідомлення про уламки, які падають з неба, на території штату Техас, що можуть бути частинами двох супутників, котрі зіткнулися у космосі минулого вівторка.
У США  зафіксовано падіння уламків, які, ймовірно, є частинами  супутників
У США зафіксовано падіння уламків, які, ймовірно, є частинами супутників
sitel2006.narod.ru

Про це повідомило агентство Ассошіейтед Пресс. 

Деякі люди, зателефонувавши в управління вранці в неділю, повідомили, що бачили в небі щось, що нагадує вогненну кулю. 

Зі слів представника управління Роланда Хервіга, деякі фахівці вважають, що уламки можуть бути частинами двох супутників зв'язку - американського Iridium і російського Космос-2251, які зіткнулися 11 лютого, однак ця інформація поки не підтверджена. 

Між тим, як заявив заступник завідувача кафедрою міжнародного права Санкт-Петербурзького університету аерокосмічного приладобудування Сергій Малко, Росія може понести відповідальність за те, що її супутник зіткнувся з американським, вартість якого становила близько 50 мільйонів доларів при запуску в 1997 році. 

Нагадаємо, американський супутник Iridium і російський Космос 2251 врізалися один в одного 1О лютого над територією Сибіру. 

Раніше представник міністерства оборони США визнав помилку в розрахунках траєкторії комерційного супутника, заявив, що його зіткнення з російським стало для Пентагону несподіванкою.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь