Переключиться на мобильную версию

GSMA: Універсальний зарядний пристрій з'явиться до 2012 року

Назад к разделу Техно
17 виробників мобільних телефонів і провідних операторів стільникового зв'язку на чолі з профільною асоціацією GSMA оголосили про досягнуту домовленість: до 2012 року з'явиться новий промисловий стандарт - універсальний зарядний пристрій (universal chargi.

Таке рішення лідери індустрії, серед яких Motorola, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, AT & T, T-Mobile, Vodafone, Orange та інші, прийняли під тиском Європейської комісії, повідомляють ЗМІ.

Єврокомісари давно незадоволені існуванням по всьому світу понад 30 різних видів зарядних пристроїв, що не лише незручно, але й створює проблеми для екології, - йдеться в повідомленні.

Наприклад, за даними статистики GSMA та інших організацій, в 2008 році було продано 1,2 мільярда мобільних телефонів, з яких 50-80% купувалися на заміну старих апаратів. Відповідно, непридатними виявилися від 51 000 до 82 000 тонн зарядних пристроїв, і так щороку.

Згідно з домовленістю, UCS дозволить уникнути цього марнотратства і скоротити викиди парникових газів на 13,6-21,8 мільйона тонн щорічно. Крім того, нові зарядні пристрої будуть енергозберігаючими - планується приблизно 50-процентне скорочення споживання енергії в режимі очікування.

Нагадаємо, про потребу створення єдиного зарядного пристрою для всіх мобільних телефонів заявив днями комісар Євросоюзу з промисловості Гюнтер Верхоген.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь