Переключиться на мобильную версию

Вчені США: Фаст-фуди збільшують ризик інсультів

Назад к разделу Техно
Американські дослідники виявили зв'язок між частотою ішемічних інсультів у певній місцевості та кількістю фаст-фудів на ній.

Експерти проаналізували дані про 1 247 ішемічних інсультів, які зафіксували за 3 роки в окрузі Нуесес, штат Техас, що зібрали в рамках дослідницького проекту BASIC (Brain Attack Surveillance in Corpus Christi). Місця проживання пацієнтів зіставили з даними про розташування 262 фаст-фудів округу Нуесес, пише WebMD.

Як з'ясувалося, в районах з найбільшою концентрацією фаст-фудів частота інсультів була вищою на 13% у порівнянні з районами, де фаст-фудів було найменше, а кожен новий заклад у районі сприяв збільшенню частоти інсультів серед місцевого населення на 1%. При оцінці даних враховувалися демографічні та соціально-економічні фактори, які здатні вплинути на стан здоров'я мешканців різних районів округу.

За словами автора дослідження Льюіса Моргенштерна, отримані дані переконливо свідчать про наявність стійкого взаємозв'язку між частотою інсультів і числом фаст-фудів. Ця закономірність може бути прямим наслідком харчування у таких закладах. Однак їхня популярність може, навпаки, бути однією з ознак поганого стану здоров'я населення, зазначає Моргенштерн.

"У будь-якому випадку, програми профілактики інсультів необхідно впроваджувати в першу чергу саме в районах з найбільшим числом ресторанів швидкого обслуговування", - вважає вчений.

Раніше повідомлялося, що 66-річний житель штату Флорида, США, набрав номер служби порятунку 911, коли в фаст-фуді не виявилося його улюбленого лимонаду.

За матеріалами Медновости

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь