Переключиться на мобильную версию

Перекрито найбільший канал доставки неліцензійного ПЗ в Україну

Назад к разделу Техно
Держдепартамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України перекрив найбільший канал постачання в Україну неліцензійних компакт-дисків, у тому числі із записом програмного забезпечення.

У рамках оперативно-розшукової програми щодо транснаціональної злочинної групи, співробітниками Департаменту був затриманий один з її учасників, який здійснив чергову доставку великої партії піратських програм Adobe (пакети Creative Suite, продукти Photoshop і Illustrator) із Росії в Україну потягом Москва - Київ.

Схема незаконної діяльності групи полягала у пропозиції неліцензійних програмних продуктів на одному із веб-ресурсів Мережі зі забезпеченням подальшої доставки продукції з Росії в Україну після проведення повної оплати застереженої вартості. Із замовниками ж постачальники зв'язувалися за допомогою електронних листів, а проплата - за допомогою електронних платіжних систем, - повідомили у Департаменті.

За цим фактом порушено кримінальну справу за статтею 176 - порушення авторського права і суміжних прав - Кримінального Кодексу України. На даний час проводиться комплекс оперативних та слідчих заходів щодо притягнення усіх учасників групи до відповідальності.

"Широкі можливості Всесвітньої мережі нерідко використовують як спосіб вчинення правопорушень у сфері інтелектуальної власності. Ліквідація каналу доставки неліцензійних програм Adobe у країну - лише перший крок міліції у цьому напрямку. Ми здійснюємо системний моніторинг інтернет-ресурсів на предмет продажу піратських продуктів та активно документуємо такі факти", - зазначив заступник начальника ДДСБЕЗ МВС України полковник міліції Сергій Лебідь.

Нагадаємо, раніше представники МВС України заявили, що недосконале законодавство дозволяє інтернет-провайдерам уникати кримінальної відповідальності за розповсюдження порно-продукції, передусім дитячої.

За матеріалами ITC

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь