Переключиться на мобильную версию

Матір восьми дітей можуть позбавити батьківства

Назад к разделу Техно
Мешканка Каліфорнії Надя Сулеман, яка нещодавно стала матір’ю восьми близнюків, побоюється, що представники лікарні Кайзер Перманенте не віддадуть їй дітей, поки вона не доведе, що зможе їх утримувати.
Будинок Сулеман можуть продати
Будинок Сулеман можуть продати
korrespondent.net/tech/health/755789

Про це заявив психотерапевт і ведучий популярного телешоу Філ Макгроу, пославшись на телефонну розмову з Сулеман,  повідомляє AP.

За словами Макгроу, представники Медичного центру Кайзер Перманенте, в якому знаходяться близнюки, заявили, що не віддадуть новонароджених матері до тих пір, поки її побутові умови не покращаться. Більше того, вони мають певні сумніви  в її здатності доглядати дітей. Макгроу також зазначив, що не має у своєму розпорядженні даних про те, за якими саме критеріями і вимогами, на думку медиків, Сулеман не відповідає як мати.

33-річна безробітна Надя Сулеман, яка стала матір’ю восьми близнюків завдяки штучному заплідненню, раніше вже виховувала шістьох дітей. Незаміжня жінка проживає в містечку Уїтьєр в будинку з трьома спальнями разом зі своїми дітьми і літніми батьками.

Джерелом її існування є картки на харчування і гроші по інвалідності на трьох старших дітей. До того ж, у низці американських ЗМІ повідомлялося, що будинок родини Сулеман можуть продати для оплати заборгованості по іпотеці.

Наразі мати каліфорнійської вісімки розраховує поправити своє матеріальне становище за допомогою сайту для збору пожертвувань, який вона відкрила близько двох тижнів тому. Крім того, вона планує написати книгу або знятися у реаліті-шоу.

За матеріалами Медновости

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь