Переключиться на мобильную версию

Єврокомісія розпочала боротьбу з педофілією в інтернеті

Назад к разделу Техно
Європейська комісія виділила понад 500 тисяч доларів на боротьбу в педофілією в інтернеті. Про це повідомив заступник голови Єврокомісії з питань свободи, юстиції та безпеки Жак Бар.

За його словами, ці кошти підуть на фінансування роботи нової європейської структури по боротьбі з розповсюдженням педофілії та дитячої порнографії в Мережі. Це агентство буде створено на базі британського Центру по боротьбі з сексуальною експлуатацією дітей в інтернеті.

У дану структуру увійдуть представники провідних інтернет-провайдерів, поліцейські служби європейських держав, які займаються захистом дітей, а також експерти основних електронних платіжних систем, через які здійснюються всі фінансові розрахунки в Мережі, йдеться в повідомленні.

За словами Баррі, новий центр займатиметься виявленням інтернет-сайтів, що розповсюджують дитячу порнографію, або надають інші послуги педофілії.

Крім того, одним з головних напрямків роботи цієї структури стане виявлення фінансових транзакцій, здійснених для оплати послуг цих сайтів. Таким чином, європейські правоохоронні органи сподіваються дістатися як до власників сайтів, що спеціалізуються на дитячій порнографії та проституції, так і до їхніх клієнтів, зазначили в Єврокомісії.

Нагадаємо, минулого місяця Євросоюз закликав батьків контролювати доступ їхніх дітей до Мережі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь