Переключиться на мобильную версию

Пасивне куріння може призвести до депресії

Назад к разделу Техно
Пасивне куріння не тільки завдає шкоди легеням, але може також сприяти погіршенню настрою, стверджують американські вчені.
Пасивне куріння може погіршити як фізичний, так і психічний  стан
Пасивне куріння може погіршити як фізичний, так і психічний стан
soligorsk-city.com

Ймовірність депресії у некурящих людей, що піддаються впливу тютюнового диму вдома або на роботі, більш ніж удвічі вища, ніж у інших, йдеться у доповіді, представленому на зборах Американського психосоматичного суспільства в Чикаго.

Люди, аналіз крові яких підтвердив їх схильність до впливу тютюнового диму, який видихають інші курці, частіше демонстрували симптоми серйозної депресії, стверджує автор дослідження Френк Бандейра з кафедри медицини університету Майямі.

Ця робота стала першим американським дослідженням, яке пов'язує пасивне куріння з депресією. Водночас, інше дослідження з аналогічним висновком раніше було проведено в Японії.

Дослідження американців, на відміну від японського, підтверджувало схильність до впливу тютюновому диму шляхом вимірювання рівня котиніну - хімічної речовини, що утворюється в крові після вдихання тютюнового диму.

Зазначимо, дослідження британських вчених, згідно з яким пасивне куріння у багато разів підвищує ризик розвитку пневмонії, астми, бронхіту і отиту у дітей, що живуть в одному будинку з курящими людьми, дало привід членам ради району Редбрідж прийняти особливу постанову. Відповідно до неї, з січня 2012 року в районі буде діяти заборона на усиновлення дітей людьми, які курять.

За матеріалами: USA Today (переклад ИноПресса)

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь