Переключиться на мобильную версию

Екіпаж МКС здійснить позаплановий вихід у відкритий космос

Назад к разделу Техно
Російський космонавт Юрій Лончаков і астронавт NASA Майкл Фінк здійснять позаплановий вихід за борт Міжнародної космічної станції (МКС).

Як повідомили в Центрі управління польотами, відкриття вихідного люка стикувального відсіку Пірс планується здійснити 10 березня о 18:20 (за київським часом). Лончаков і Фінк в умовах відкритого космосу пробудуть 5 годин 45 хвилин.

Там також зазначили, що основним завданням для космонавтів, крім ряду планових робіт, стане монтаж на корпусі службового модуля Зірка європейської наукової апаратури EXPOSE-R.

На борту МКС також залишиться третій член екіпажу - астронавт NASA Сандра Магнус.

Нагадаємо, на сьогоднішній день екіпаж станції складається з трьох осіб: російського космонавта Юрія Лончакова та американських астронавтів Майкла Фінка та Сандри Магнус. Однак у цьому році планується розширити склад екіпажу станції до шести осіб.

Водночас, NASA оголосило остаточні терміни запуску Discovery до Міжнародної космічної станції. Старт шатла відбудеться 11 березня о 21:20 за східним поясним часом (3:20 четверга, 12 березня, за київським часом).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь