Переключиться на мобильную версию

У Бразилії народилася дівчинка-велетень

Назад к разделу Техно
У лікарні Порту-Алегрі, адміністративного центру штату Ріу-Гранді-ду-Сул, на півдні Бразилії, 40-річна Марія да Крус да Сілва народила дівчинку зростом 56 см і вагою 6,1 кг.

На даний момент бразилійка та її донька знаходяться у відділенні інтенсивної терапії. За новонародженою Луаною Клесі Лічковські ведуть спостереження медики.

Згідно з їхніми даними, через надмірну вагу у дівчинки спостерігається невелика кардіопатія, однак її самопочуття стабільне. Дитину випишуть додому, як тільки вона трохи зміцніє і почне краще дихати, пояснили педіатри.

Мати Луани також здивована: п'ятеро дітей, яких вона народила раніше, не відрізнялися великою вагою. Лікар Паулу Дорнелес, котрий приймав пологи, висловив припущення, що причиною надмірної ваги новонародженої могла стати місцева їжа, яка багата вуглеводами.

"Люди там споживають багато картоплі та маніокі, це може бути чинником, який вплинув на розміри плоду", - зазначив Дорнелес.

У січні цього року повідомлялося, що в Ялті народилася дівчинка з богатирською вагою - 5 кг 550 гр. Зріст дитини становив 59 см, окружність голови - 39 см.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь