Переключиться на мобильную версию

Китаянка вже 26 років виє через болі в попереку

Назад к разделу Техно
42-річна китаянка вже 26 років шокує оточуючих своїм виттям. Вона вперше завила, виявивши, що це допомагає від болі в попереку, однак невдовзі втратила над завиваннями контроль.
Гонг: за винятком незначного викривлення хребта, лікарі не знайшли абсолютно нічого.
Гонг: за винятком незначного викривлення хребта, лікарі не знайшли абсолютно нічого.
www.liveinternet.ru

Гонг, мешканка села Ганзхашан Кіану в околицях міста Фучжоу, розповіла Straits News: "Мої завивання схожі на пчихання або позіхання, ними не можна керувати. Іноді я не можу стримати виття на вулицях. Перехожі відскакують від мене як від психопатки".

Жінка зізнається, що все почалося з болю в попереку у віці 16 років: "Тоді я випадково виявила, що коли вию - біль проходить".

Спочатку Гонг вила всього один раз на два чи три місяці, а тепер не може змусити себе не вити п'ять разів на день. Вона говорить, що коли виє, відчуває, ніби з неї "виходить газ" і "не може зупинити його.

Жінка звернулася за допомогою в лікарню міста Фучжоу. Однак, за винятком незначного викривлення хребта, у неї не знайшли абсолютно нічого.

Нагадаємо, інша китаянка у віці 13 років не може впоратися зі сміхом, який розпочався у неї у вісім місяців після захворювання лихоманкою і безперервно триває по сьогодні, не піддаючись контролю.

За матеріалами lenta.co.il

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь