Переключиться на мобильную версию

Зламаний iPhone за $ 10 тисяч: У Канаді відбулися змагання хакерів

Назад к разделу Техно
У Ванкувері, Канада, у рамках конференції CanSecWest відбулися змагання серед хакерів Pwn2Own, у ході яких учасникам пропонувалося зламати браузери за гідну нагороду.
Конференція з питань безпеки CanSecWest 2009 триватиме до 20 березня
Конференція з питань безпеки CanSecWest 2009 триватиме до 20 березня
novosti.err.ee

У черговий раз переможцем став Чарлі Міллер, фахівець з питань безпеки з компанії Independent Security Evaluators. Усього за 10 секунд він приборкав MacBook з повністю пропатченими Mac OS X і Safari, за що отримав 5 тисяч доларів і, відповідно, MacBook. Інформація про вразливі місця у ПЗ з міркувань безпеки не розкривається - відповідні відомості вже направлено компанії Apple.

Крім того, у цьому році перед учасниками Pwn2Own ставилося завдання зламати браузери Internet Explorer 8, Firefox та Chrome, встановлених на ноутбуку Sony Vaio, що працює під Windows 7. А Safari і Firefox - на MacBook з ОС Mac OS X відповідно. За умовами змагання, атака повинна проводитися через раніше невідому вразливість, а від жертви не повинні вимагатися жодні дії, крім одного натискання на посилання, йдеться у повідомленні.

Слідом за Міллером відзначився ще один учасник Pwn2Own: він успішно зламав Internet Explorer 8, отримавши в якості винагороди 5 тисяч доларів і ноутбук Sony Vaio.

Між тим, цього року в рамках змагання Pwn2Own також проводився конкурс зі зламу мобільних програмних платформ. За успішне проникнення на iPhone або смартфон під управлінням Google Android, Symbian OS або Windows Mobile надавалася можливість отримати нагороду у розмірі 10 тисяч доларів. Однак у змаганні зі зламу смартфонів Чарлі Міллер брати участь відмовився.

Крім того, днями повідомлялося, що фахівці виявили троян, який відстежує трансакції у доларах США, російських рублях і українських гривнях і краде інформацію про пластикові картки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь