Переключиться на мобильную версию

В Україні вперше розробили програмне забезпечення для виборчих штабів

Назад к разделу Техно
Вперше в історії розвитку в Україні високих технологій харківська IT-компанія Politsoft розробила програмне забезпечення для автоматизації роботи виборчого штабу.
Politsoft: На жаль, Україна суттєво відстає у використанні ІТ-технологій на внутрішньому ринку
Politsoft: На жаль, Україна суттєво відстає у використанні ІТ-технологій на внутрішньому ринку
membrana.ru

"В умовах кризи на виборчі кампанії буде виділятися все менше коштів. Розроблена нами програма дозволяє не тільки ставити завдання для співробітників виборчого штабу, контролювати їх виконання, аналізувати хід кампанії, але і контролювати цільове використання коштів", - сказав директор компанії Politsoft В’ячеслав Клапчук.

За його словами, програмне забезпечення вже випробувано на регіональних виборах в одній з областей Росії, однак в Україні, зокрема, в Харківській області політичні партії поки що не виявили інтересу до цієї розробки.

"Ми не називаємо своїх клієнтів за умовами контракту. Цей програмний продукт використовувався на виборах губернатора в одному з російських регіонів, по території порівнянних з однією з областей України", - додав він.

Клапчук також повідомив, що в даний час ведеться робота з отримання міжнародного патенту для можливості реалізації цього програмного забезпечення на американському ринку.

"Наш продукт технологічно конкурентноздатний, як у Європі, так і в США. Але американський ринок є найбільш перспективним", - пояснив він.

"Наше програмне забезпечення - це універсальний і потужний інструмент, що дозволяє під час виборчої кампанії значно скоротити фінансові та людські ресурси. На жаль, Україна, яка є однією з провідних країн у галузі IT-розробок, істотно відстає у використанні цих технологій на внутрішньому ринку" , - підкреслив Клапчук, відзначивши, що вартість програмного забезпечення по автоматизації виборчої кампанії становить близько 25 тисяч доларів.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь