Переключиться на мобильную версию

Епідемію туберкульозу в Харківській області не зупинено

Назад к разделу Техно
Епідемія туберкульозу на території Харківської області все ще існує, заявила 23 березня заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Галина Сіроштан.
До кінця 2009 року експерти планують побороти спалах туберкульозу в Харкові
До кінця 2009 року експерти планують побороти спалах туберкульозу в Харкові
mevis-research.de

За словами експертів, на даний момент в області зареєстровано 4 тисяч 728 осіб з активною формою туберкульозу, під наглядом на диспансерному обліку знаходиться ще 34 тисяч 347 чоловік.

"У 2004-2005 роках було зафіксовано спалах захворювання на туберкульоз. Але завдяки фінансуванню з обласного бюджету медичних закладів, завдяки впровадженню восьми міжнародних проектів з охорони здоров'я, які були реалізовані на території Харківської області, вдалося знизити рівень захворюваності на туберкульоз. Зараз же цей показник становить 68, 8 на 100 тисяч населення, однак епідемія туберкульозу існує ", - зазначила Сіроштан.

Однак за словами директора Департаменту охорони здоров'я та соціальних питань Харківської міськради Ігор Шурма, до кінця 2009 року лікувальних закладів для лікування стаціонарних хворих на туберкульоз у міській мережі не повинно залишитися, оскільки епідемію буде ліквідовано. У місті будуть діяти тільки лабораторно-поліклінічні установи.

Варто зазначити, що в лютому 2009 року спеціалісти зі США заявили, що найближчим часом з'явиться ефективний спосіб лікування найбільш смертоносної форми туберкульозу, яка має високу стійкість до лікарських препаратів і практично не піддається лікуванню.

За матеріалом: STATUS QUO

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь