Переключиться на мобильную версию

Asus спрогнозувала кінець "ери клавіатури"

Назад к разделу Техно
Компанія Asus на виставці CeBIT 2009 у Гамбурзі презентувала нові розробки у галузі технологій розпізнавання мовлення, які, за словами глави компанії, наближають кінець "ери клавіатури" у ноутбуках.
Згодом людство забуде про клавіатуру
Згодом людство забуде про клавіатуру
hpc.ru

Згідно з даними ЗМІ, отриманими у головного виконавчого директора ASUSTek Джеррі Шена, Аsus працює над створенням ноутбука Еее РС з голосовим управлінням, який буде готовий до виходу на ринок уже цього року, інформує TechRadar.

У компанії працює спеціальна команда, що вивчає технологію голосового введення даних, які співпрацюють зі сторонніми фірмами в США та Японії, розповів Шен. Головна проблема розробки, за словами експертів, полягає у тому, що голос, на відміну від сенсорного і жестів управління, не є універсальним інструментом, оскільки у світі існує безліч мов.

Однак, як стверджує Шен, перші продукти у лініях Eee PC і Eee Top, оснащені функціями розпізнавання мовлення, з'являться вже у третьому чи четвертому кварталі року.

Нагадаємо, у січні, напередодні відкриття виставки електроніки CES 2009 компанії представили останні моделі ноутбуків - Asus Еее РС Т91 і Sony Vaio Lifestyle PC.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь