Переключиться на мобильную версию

Неблагополуччя у шлюбі істотно збільшує медичні витрати

Назад к разделу Техно
Жінки, яких ображають або б’ють співжителі, платять високу ціну за це, підтвердило нове дослідження Університету Огайо, у ході якого була проведена паралель між задоволенням в особистому житті та медичними витратами.
Жертви побиття витрачають на медичну допомогу великі кошти
Жертви побиття витрачають на медичну допомогу великі кошти
probio.io

Дослідження подібного масштабу було проведено вперше. У його рамках вивчалася життя більш ніж 3 тис. американських жінок протягом 11-річного періоду часу.

Учені намагалися визначити, як позначається домашнє насильство на медичних витратах жінок, що постраждали від рук чоловіків. Як виявилося, жертви побиття у рік витрачають на медичну допомогу на 42% більше, ніж їхні “напарниці”, у яких особисте життя складається більш вдало.

Більш того, з плином часу ця різниця не зникає: навіть через 5 років після побиття постраждала витрачає на своє лікування на 19% більше.

Для того, щоб здоров'я жінки розхитати, достатньо і емоційного насильства

Для того, щоб здоров'я жінки розхитати, достатньо і емоційного насильства - хамства, образ, принижень та іншого, з боку чоловіка або коханця. У цьому випадку постраждалі представниці прекрасної статі платять за медичну допомогу на 33% більше, ніж жінки, у яких у житті немає подібних проблем.

Постраждалі жінки набагато частіше звертаються за допомогою психологічною, більше витрачають на лікування травм, медикаменти та інше.

Нагадаємо, нещодавно американські вчені також довели, що на здоров'ї жінок сімейні сварки і конфлікти позначаються сильніше, ніж на стані чоловіків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь