Переключиться на мобильную версию

Експерти: Інтернет-пошуковики прискорюють глобальне потепління

Назад к разделу Техно
Двічі запустивши пошук з комп'ютера людина додає в атмосферу Землі 15 грам вуглекислого газу, стверджують фахівці із Гарвардського університету.
Пошукові системи прискорюють глобальне потепління
Пошукові системи прискорюють глобальне потепління
АР

За їх словами, використання пошукових систем, таких, як Google, шкодить екології. Зокрема, пошуковець Microsoft використовує величезні центри зберігання інформації з усього світу, які споживають велику кількість енергії, пише The Times.

Водночас, компанія не розголошує інформацію про те, скільки енергії потрібно її пошуковим системам і скільки вуглекислоти виділяється в результаті їх діяльності. За підрахунками експертів, щодня користувачі по всьому світу більше 200 мільйонів разів шукають що-небудь в інтернеті. За даними аналітичної фірми Gartner, IT-індустрія зараз забруднює атмосферу не менше, ніж авіаперевезення.

Відвідуючи лише одну веб-сторінку, ми додаємо в атмосферу близько двох сотих грама вуглекислоти у секунду. При перегляді сайту з безліччю зображень або відео виробляється у десять разів більше парникових газів, приводить свої розрахунки фізик Алекс Вісснер-Гросс із Гарвардського університету.

Раніше американські вчені повідомили, що діяльність людей призводить до розширення тропічних зон Землі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь