Переключиться на мобильную версию

Телескоп Хаббл представив фото галактик, які зливаються

Назад к разделу Техно
Астрономи, які працюють з орбітальним телескопом Хаббл, оприлюднили фото галактик, які зливаються, обраних із числа інших раніше невивчених космічних об'єктів в ході інтернет-голосування, що проводилося у зв'язку з Міжнародним роком астрономії.
Телескоп Хаббл сфотографував активний процес утворення зірок
Телескоп Хаббл сфотографував активний процес утворення зірок
reuters

 Про це повідомляється на сайті орбітального телескопа. 

Як йдеться в повідомленні, в голосуванні взяли участь близько 140 тисяч чоловік. Переможцем стала група галактик Arp 274, за яку було віддано 67 тисяч голосів. Серед учасників голосування також буде розіграно 100 фотографій цього об'єкту.

Група Arp 274 - система трьох галактик, двох спіральних і однієї неправильної, розташованих приблизно в 400 мільйонів світлових років від Землі в сузір'ї Діви. Зображення спіральних галактик частково перекриваються, хоча насправді вони можуть бути далеко один від одного. У двох галактиках з цієї групи йде активний процес зіркові утворення, розповідають астрономи.

***

Космічний телескоп Хаббл, що є міжнародним проектом NASA спільно з Європейським космічним агентством, був виведений на орбіту в 1990 році.

Як повідомили в NASA, після 2013 року на зміну Хаббл запустять новий телескоп James Webb Space Telescope (JWST), який буде переміщуватися в три рази далі від Землі, ніж Хаббл.

Між тим, 7 березня з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида був запущений орбітальний телескоп Kepler, призначений для пошуків екзопланет

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь