Переключиться на мобильную версию

Росіянин змінив американця на посаді командира МКС

Назад к разделу Техно
Російський космонавт Геннадій Падалка взяв на себе командування екіпажем Міжнародної космічної станції. Попереднім командиром був американець Майкл Фінк, який у даний час готується до повернення на Землю.
Росіянин взяв на себе командування екіпажем Міжнародної космічної станції
Росіянин взяв на себе командування екіпажем Міжнародної космічної станції
astronet.ru

Планується, що російський космонавт буде керувати 19-ою та 20-ою експедицією на космічній станції. Нагадаємо, що після закінчення роботи 19-ої експедиції у травні 2009 року екіпаж МКС буде збільшено до шести осіб.

Падалка пробуде на МКС головним до осені 2009 року, коли його змінить космонавт ESA Френк де Вінн, який стане першим командиром Міжнародної космічної станції від Європейського космічного агентства.

У даний час на МКС знаходиться шість людей: Геннадій Падалка, Майкл Баррат, Коіті Ваката (Koichi Wakata), Майкл Фінк, Юрій Лончаков і космічний турист Чарльз Сімоні. Останні троє повинні найближчим часом повернутися на Землю на борту космічного корабля Союз ТМА-13, відстиковку якого заплановано на 8 квітня на 7 годину 52 хвилини за московським часом.

Нагадаємо, що відстиковка була затримана на один день у зв'язку з тим, що передбачуване місце приземлення екіпажу в Казахстані виявилося заболоченим. Цей факт був виявлений у результаті огляду даного місця на вертольотах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь