Переключиться на мобильную версию

У США відбудеться масштабне змагання із біотехнологій

Назад к разделу Техно
Понад 100 лабораторій з усього світу змагатимуться цього тижня в Бостоні у створенні найкращого біомеханізму.
Головний приз вручать у листопаді
Головний приз вручать у листопаді
Корреспондент

Про це повідомляє The Guardian.

Головна умова конкурсу полягає в тому, що всі деталі в механізмі повинні бути органічного походження.

"Багато хто говорить, що це занадто складно і нездійсненно, але щороку ми отримуємо результати, що доводять, що це можливо", - каже Меган Лізард, помічник директора конкурсу, що проводиться за підтримки Массачусетського інституту технологій.

Якщо на першому конкурсі в 2004 році було лише 5 команд, то в цьому році - більше 100. Головний приз буде вручено в листопаді. Ним за традицією стане велика срібна Лего-цегла, що символізує "біоцеглинки".

Повідомляється, що в минулому році переможці конкурсу так видозмінили кишкову паличку, що вона стала "камікадзе" в боротьбі з патогенами, а пізніше їм вдалося використати її проти ракових клітин під час експериментів над лабораторними мишами.

Нагадаємо, видатний фізик, математик і футуролог Фрімен Дайсон вважає, що методи біотехнології та генної інженерії, що дозволяють конструювати нові види тварин і рослин, в найближчому майбутньому будуть застосовуватися практично у всіх сферах діяльності.

Крім того, У 2008 році біотехнологічні компанії Сполучених Штатів витратили рекордну суму на наукові дослідження - $ 14,9 млрд, що, незважаючи на кризу, перевищує аналогічний показник у 2007 році.

За матеріалами: The Guardian (перевод ИноПресса) 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь