Переключиться на мобильную версию

У США новий вид лишайників назвали на честь Обами

Назад к разделу Техно
У США співробітник Каліфорнійського університету в місті Ріверсайд, Керрі Нудсен виявив новий вид лишайників. Дослідник вирішив назвати його на честь американського президента Барака Обами.
Лишайнику дали ім'я президента
Лишайнику дали ім'я президента
sciencecentric.com

Нудсен немає наукового ступеня і до 2000 року працював будівельником, пише Science Daily.

Своє відкриття дослідник зробив на каліфорнійському острові Санта-Роза під час розпалу президентської кампанії в США. Назвою лишайника Caloplaca obamae, Нудсен вирішив висловити свою глибоку повагу новому главі Білого дому.

Як зазначив учений, новий вид до недавнього часу знаходився на межі зникнення через появу на острові домашніх і диких копитних. Після того, як випас худоби на острові заборонили, популяція лишайник стала поступово відновлюватися.

На думку Нудсена, його відкриття допоможе продемонструвати необхідність підтримання екологічного балансу в природі, порушення якого може призвести до вимирання біологічних видів. З 2004 року Нудсен відкрив 25 видів лишайників, а також зібрав колекція з 10 тисяч видів цих організмів. Крім того, колеги дослідника в честь нього самого назвали три види лишайників.

***

Лишайники є симбіотичними асоціаціями грибів і зелених водоростей. У світі налічується приблизно 17 тисяч їх видів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь