Переключиться на мобильную версию

У Чикаго SMS з коментарями глядачів виводитимуть на кіноекрани

Назад к разделу Техно
У Чикаго, США, почалося тестування системи MuVCha, що дозволяє глядачам відправляти повідомлення зі своїх мобільних телефонів безпосередньо на екран кінотеатра.
Фільми можна буде коментувати під час перегляду
Фільми можна буде коментувати під час перегляду
theage.com

За словами власників кінотеатрів міста, це оригінальний спосіб боротьби з любителями обмінюватися SMS-повідомленнями під час сеансів, повідомляє Chicago Tribune.


"Ми всі знаємо, як дратують розмови і мерехтіння екранів телефонів під час перегляду. Але якщо це будуть робити всі присутні в залі, це вже буде смішно", - прокоментував ініціативу директор кінокомплексу Charlestowne, який бере участь у проекті.

Передбачається, що виставляти свої коментарі на загальний огляд глядачі зможуть лише під час перегляду фільмів, які знаходяться у повторному прокаті, або на спеціальних показах класичних стрічок минулих років. Під час прем'єр систему MuVCha не вмикатимуть.

Однак розробники проекту зазначають, що єдиним недоліком системи є швидкість виведення повідомлень на екран - вона залежить від програмного забезпечення та фільтрів, які відсіюють коментарі, що містять лайку та спам. Однак, творець MuVCha Райн Хелд впевнений, що його винахід знайде застосування не тільки в кіноіндустрії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський Держтелерадіофонд викладене в інтернет для безкоштовного перегляду радянські програми та телефільми, зокрема, Кабачок 13 стільців, Хокей СРСР-Канада, У світі тварин, Надобраніч малята та інші.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь