Переключиться на мобильную версию

Мінздоров Мексики офіційно підтвердило сім випадків смерті від свинячого грипу

Назад к разделу Техно
У Мексиці офіційно зареєстровано лише сім випадків загибелі від свинячого грипу, усі загиблі проживали в Мехіко.
Кордова підтвердив лише 26 випадків зараження людей свинячим грипом
Кордова підтвердив лише 26 випадків зараження людей свинячим грипом
АР

Про це заявив у вівторок, 28 квітня, ввечері міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова. Він також офіційно підтвердив лише 26 випадків зараження людей свинячим грипом у країні. За словами міністра, ще 152 осіб померли від пневмонії.

Міністр зазначив, що у категорію підозрілих автоматично потрапляють усі випадки смерті в результаті гострої пневмонії або легеневої недостатності. Всього з початку квітня в Мексиці було зареєстровано майже 2,5 тисячі осіб із симптомами грипу, більше 1,3 тисячі з них було госпіталізовано.

За словами міністра, в даний час завдяки надзвичайним протиепідемічним заходам вдається уникнути різкого зростання кількості хворих і померлих в результаті захворювань із симптомами грипу.

Раніше агентство АР із посиланням на мексиканське Мінохоронздоров'я повідомляло, що число загиблих в результаті зараження, ймовірно, вірусом свинячого грипу, в Мексиці збільшилося із 152 до 159 осіб.

Нагадаємо, у вівторок Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно підтвердила 79 випадків захворювання людей свинячим грипом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь