Переключиться на мобильную версию

Росія і Китай просять у США штами свинячого грипу

Назад к разделу Техно
Російські і китайські медики мають намір отримати від фахівців США штами свинячого грипу для досліджень. "Ми зробили запит американським фахівцям на штами грипу Каліфорнія", - повідомив сьогодні керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лік.
Штами необхідні російським фахівцям для досліджень
Штами необхідні російським фахівцям для досліджень
АР

За його словами, запит спрямовано в референс-лабораторію Глобальної мережі спостереження за захворюваннями в Атланті. Онищенко пояснив, що штами необхідні російським фахівцям для досліджень і вироблення спеціального зрізу діагностики.

Китай також сподівається отримати зразки вірусу H1N1 - свинячого грипу - від Центрів з контролю і профілактики захворювань США для проведення власних досліджень вірусу, повідомляє China Daily з посиланням на заяву директора Державного центру з дослідження вірусів КНР Шу Юелун.

"Ми працюємо цілодобово над методами проведення досліджень вірусу. Проблема в тому, що цей вірус ніколи не з'являвся в Китаї, і в нас немає ніяких його зразків", - цитує видання слова експерта. Однак Шу Юелун не повідомив, коли буде можлива передача зразків небезпечного вірусу Китайському центру по контролю і профілактиці захворювань, йдеться в повідомленні китайських ЗМІ.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство охорони здоров'я Мексики офіційно підтвердило сім випадків смерті від свинячого грипу. Крім того, новий випадок зараження вірусом в Європі зафіксовано в Німеччині.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь