Переключиться на мобильную версию

У США від свинячого грипу померла дитина

Назад к разделу Техно
Перший випадок смерті людини від свинячого грипу в США зареєстровано у штаті Техас - від захворювання сьогодні померла дворічна дитина. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на представників американської влади.
У США від свинячого грипу померла дворічна дитина
У США від свинячого грипу померла дворічна дитина
АР

За даними, оприлюдненими сьогодні Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), у США зареєстровано найбільшу кількість хворих свинячих грипом - 64 людини. Це майже в два з половиною рази перевищує аналогічний офіційний показник у Мексиці, яка вважається ймовірним вогнищем епідемії.

За даними Міністерства охорони здоров'я Мексики, в країні офіційно підтверджені лише 26 випадків зараження людей свинячим грипом. 28 квітня міністр охорони здоров'я країни Хосе Анхель Кордова повідомив, що офіційно зареєстровано лише сім випадків загибелі людей від свинячого грипу, а решта 152 людини померли від пневмонії.

Усього у світі підтверджено 105 випадків захворювання свинячим грипом. Крім США і Мексики, шестеро хворих зареєстровано в Канаді, а в Європі ВООЗ підтверджує чотири випадки захворювання свинячим грипом - два у Великобританії і два в Іспанії. Крім того, про те, що підтвердився випадок захворювання свинячим грипом у Німеччині повідомив міністр охорони здоров'я Баварії. Ще троє хворих свинячим грипом знаходяться у Новій Зеландії та двоє - в Ізраїлі.

Однак за припущенням міжнародних фахівців, число заражених людей може виявитися набагато більшим, оскільки на виявлення вірусу потрібен якийсь час. Вони також зазначають, що вірус H1N1 являє значну небезпеку в епідеміологічному відношенні, оскільки здатний до швидкої генетичної зміни.

Як інформує агентство Reuters, на даний момент Центр по контролю і профілактиці захворювань МОЗ США займається розповсюдженням спеціальних наборів, що дозволяють лікарям усього світу виявити вірус у потенційних хворих. Без цих тестів процес виявлення заражених може затягтися, стверджують американські медики.

ВООЗ може підвищити рівень небезпеки грипу до п'ятого – пандемії

Органи охорони здоров’я усього світу продовжують перевіряти людей на наявність інфекції: два нових випадки зараження було зареєстровано в Коста-Ріці. А ВООЗ, у свою чергу, стурбувана посиленням загрози грипу та, імовірно, може підвищити нинішній четвертий рівень тривоги до п'ятого, що буде означати неминучість пандемії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь