Переключиться на мобильную версию

Число підтверджених випадків свинячого грипу продовжує збільшуватися (оновлено)

Назад к разделу Техно
Число підтверджених випадків захворювання людей свинячим грипом на території Іспанії збільшилося до десяти.
Число хворих зростає
Число хворих зростає
АР

Про це повідомило в середу ввечері міністерство охорони здоров'я країни.

Шість нових підтверджених випадків зареєстровано в Каталонії.

Усього на території Іспанії в даний момент під наглядом перебувають 70 осіб, які, можливо, заражені вірусом. Усі вони, як хворі свинячим грипом, останнім часом побували в Мексиці.

Крім того, дві приватні католицькі школи в нью-йоркському районі Бруклін закрито до кінця тижня у зв'язку з підозрами на зараження вірусом свинячого грипу, причому один із цих навчальних закладів знаходиться в безпосередній близькості від Брайтон-біч - району компактного проживання російськомовних нью-йоркців.

У свою чергу, влада Техасу оголосила надзвичайний стан через епідемію свинячого грипу, повідомляє AFP. У штаті закрито частину шкіл і скасовано спортивні заходи. Губернатор Рік Перрі заявив, що таким чином сподівається направити всі сили на боротьбу з поширенням вірусу.

Техас став другим штатом, який оголосив режим НС через пандемію. У середу про введення надзвичайного стану оголосив губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.

Мер Мехіко Марсель Ебрард повідомив у середу, що "ситуація з поширенням вірусу свинячого грипу в мексиканській столиці стабілізується". Крім того, у столиці Мексики протягом доби виявлено ще 23 нові випадки можливого зараження вірусом свинячого грипу.

Мер сказав, що в даний час міська влада переслідує дві мети - "зупинити поширення вірусу і знизити до мінімального рівня або повністю виключити смертельні наслідки".

Крім того, влада Перу повідомила, що на території країни виявлено перший випадок захворювання свинячим грипом. Міністр охорони здоров'я Оскар Угарте також сказав, що Перу тимчасово призупинить авіарейси з Мексики.

До 19 зросла кількість захворілих свинячим грипом у Канаді. Три нові випадки виявлено в найбільш населеній провінції країни - Онтаріо. Про це повідомив представник Міністерства охорони здоров'я Девід Уїльямс.

*****

До теперішнього часу вірус вразив дев'ять країн, загинули близько 150 осіб. Підтверджено більш ніж 2,5 тисяч випадків захворювання вірусом H1N1.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) підвищила рівень загрози пандемії свинячого грипу з 4 до 5 за шестибальною шкалою.

Мер Мехіко Марсель Ебрард повідомив 29 квітня, що "ситуація з поширенням вірусу свинячого грипу в мексиканській столиці стабілізується". Між тим, у столиці Мексики протягом доби виявлено ще 23 нових випадки можливого зараження вірусом свинячого грипу. Мер сказав, що в даний час міська влада переслідує дві мети - "зупинити вірус, який поширюється, і знизити до мінімального рівня або повністю виключити смертельні наслідки".

Тим не менше в четвер, 30 квітня, міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова повідомив, що в країні, загалом, налічується вже 99 підтверджених випадків зараження цим захворюванням, однак майже всі хворі швидко видужують. Крім того, ще 84 пацієнти знаходяться під наглядом лікарів, так як існують підозри, що вони також можуть бути інфіковані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь