Астронавти з Atlantis здійснили другий вихід у відкритий космос
Проце повідомляє агентство Associated Press.
Мета їх космічної прогулянки -встановити додаткове обладнання на зовнішній поверхні МКС, зокрема, стійку длявідеокамери і радіоустаткування на європейському модулі Колумбус.
Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
ТОП-новости







