Переключиться на мобильную версию

Учені думають, що пінгвін, якого відправили з Нової Зеландії в Антарктиду, загинув

Назад к разделу Техно
Новозеландські вчені, які разом із компанією Сертрек відправили пінгвіна Happy Feet у вільне плавання з Нової Зеландії в Антарктиду, вважають, що птах найімовірніше, загинув.

За історією пінгвіна, який помилково заплив до Нової Зеландії, стежив увесь світ. На початку червня пташку викинуло на новозеландський берег, за чотири тисячі кілометрів від звичайного місця проживання. Після того, як пінгвіна, що їв пісок, очевидно, прийнявши його за сніг, кілька разів довелося промивати шлунок, його взяли на дослідне судно, що вирушало до Антарктики.

4 вересня дослідники випустили Happy Feet у відкритий океан, попередньо прикріпивши датчик, що дозволяє стежити за його місцезнаходженням.

  Щасливе повернення. Знайденого в Новій Зеландії пінгвіна випустили в океан

Проте, зв'язок із твариною втратили через тиждень після його відправлення у плавання. Пінгвін, згідно зі спостереженнями, протягом кількох днів робив запливи в різних напрямках. Зникнення сигналу в кращому випадку означає, що датчик міг якимось чином від'єднатися, та вчені припускають, що пінгвін, найімовірніше, став здобиччю акул чи інших хижаків.

Варто зазначити, що за здоров'ям птаха після операції стежив відомий гастроентеролог Джон В'єт. Після цього пінгвіна передали у зоопарк новозеландської столиці, де йому створили справжні домашні умови: він проживав у холодильному приміщенні з "ліжком" із льоду, температура в якому не піднімається вище 8 градусів за Цельсієм. Він відновився після операції і погладшав на 4 кг.

На відновлення і лікування пінгвіна новозеландці зібрали майже 18 тисяч доларів. Разом із зарубіжною аудиторією вони з цікавістю спостерігали за допомогою встановленої у будиночку інтернет-камери за тим, як він приходить до тями після важкого потрясіння.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь