Переключиться на мобильную версию

Експерт: Через дві тисячі років планету чекає глобальна катастрофа

Назад к разделу Техно
Академічний радник Інституту земного магнетизму, іоносфери й поширення радіохвиль РАН Юрій Зайцев заявив про те, що нашу планету чекає глобальна катастрофа, і відбудеться вона приблизно через дві тисячі років.
Катастрофа на Землі може відбутися через дві тисячі років
Катастрофа на Землі може відбутися через дві тисячі років
sunhome.ru

 

За словами фахівця, катастрофа, викликана змінами магнітного поля Землі, може відбутися раніше, ніж вважалося раніше.

 

"Магнітні полюси Землі поступово дрейфують до екватора. Напруженість поля повільно, але неухильно знижується. Вважалося, що приблизно через дві тисячі років вона впаде до нуля, тобто настане на певний час безмагнітна епоха, яка буде сприйнята живими організмами як катастрофа", - заявив Зайцев.

 

Але за його словами, жити на Землі стане неможливо ще до епохи повного зникнення магнітного поля. Причиною тому послугують сонячні спалахи, що супроводжуються сильними потоками заряджених часток, які згодом  знищать антирадіаційний захист планети.

 

Зміна магнітного поля планети призведе, у першу чергу, до збоїв у роботі мобільних телефонів, супутників й енергозалежних систем. А радіація буде  впливати на геном живих організмів, у результаті чого на Землі зросте кількість мутацій.

 

Необхідно зазначити, що захисту від даної загрози людство ще не винайшло. "Поки всі проекти - на рівні фантастики. Залишається тільки сподіватися, що безмагнітна епоха настане, все-таки, не дуже скоро", - підсумував Зайцев.

 

За матеріалами РИА Новости

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь