Переключиться на мобильную версию

В Україні зростає термін служби мобільних телефонів

Назад к разделу Техно
Строк служби мобільних телефонів в Україні зростає: більше 60% їх власників, які живуть у великих містах України, змінюють телефони раз на два роки і рідше, йдеться в дослідженні компанії InMind.

Як повідомили Корреспондент.net в компанії, лише кілька років тому український користувач мобільного зв'язку прагнув змінювати апарати раз на рік-півтора.

Експерти зазначають, часто змінюють телефони у молодіжному сегменті. Саме в цій групі більше половини абонентів мають мобільні телефони не старше 1 року.

"Чим старше абонент мобільного зв'язку, тим рідше він змінює трубки і менш активно включений в процес її придбання", - йдеться в повідомленні InMind.

Водночас, експерти констатують, що близько 30% власників мобільних телефонів, які проживають у великих містах, мають у своєму розпорядженні 2 апарата й більше.

"Впродовж останніх років до лав абонентів мобільного зв'язку масово влилися люди більш старшого віку, звичайно це призвело до змін у ставленні до мобільних терміналів, присутніх на ринку", - коментує тенденції категорії заступник директора InMind досліджень та розвитку Юлія Масієнко.

За її словами, сьогодні мобільний телефон - це повсякденна річ, для великої частини власників вже не є символом достатку або статусу, а тому не потребує постійного оновлення або перегонів за новими моделями.

Відповідно до проведеного InMind опитуванням, лідерські позиції в містах-мільйонниках займають марки Nokia і Samsung. Водночас серед власників Nokia переважають чоловіки (60%), у той час як Samsung - більш виражена жіноча марка, до 67% власників телефонів цієї марки - жінки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь