Переключиться на мобильную версию

Експерти: Чоловікам після 50 корисна мастурбація

Назад к разделу Техно
Часта мастурбація у чоловіків у віці від 20 до 40 років підвищує ризик захворювання на рак простати, а після 50, навпаки, допомагає уникнути цієї хвороби.
Часта мастурбація підвищує ймовірність виникнення раку простати
Часта мастурбація підвищує ймовірність виникнення раку простати
gameplay.com.ua

Фахівці із Університету Ноттінгема опитали 400 пацієнтів із раком простати, яким діагноз було поставлено у віці до 60 років. У тих, хто на третьому десятку відрізнявся найбільшою сексуальною активністю (мастурбував чи займався сексом частіше 20 разів на місяць), виявилося більше шансів згодом захворіти на рак.

При цьому, як з'ясувалося, часта мастурбація (але не традиційний секс) у віці від 20 до 40 додатково підвищує ймовірність виникнення раку простати.

Однак у старшій віковій групі - за 50 - навпаки, підвищена сексуальна активність (не менше 10 разів на місяць) чинила так званий "захисний ефект", причому він зростав, якщо в розрахунок приймалася тільки мастурбації.

"Схоже, краще підтримувати певний рівень сексуальної активності протягом десятиліть, ніж у ранньому віці мати високий рівень, а потім - нічого", - зробили висновок керівники дослідження.

Нагадаємо, у серпні минулого року експерт із сексуальних відносин доктор Івон Фулбрайт написала статтю, в якій розповіла про користь мастурбації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь