Переключиться на мобильную версию

Україні радять звернутися до міжнародних судів для вирішення суперечки про морські кордони з РФ

Україна повинна звернутися в міжнародні інстанції для вирішення питання про делімітацію Чорного і Азовського морів і Керченської протоки з Росією, переконаний представник України у Міжнародному суді ООН Володимир Василенко.
Україна повинна звернутися в міжнародні інстанції для вирішення питання про делімітацію Чорного і Азовського морів і Керченської протоки з Росією
Україна повинна звернутися в міжнародні інстанції для вирішення питання про делімітацію Чорного і Азовського морів і Керченської протоки з Росією
korrespondent.net/ukraine/politics/733388

"Зараз очевидно, що переговори зайшли у глухий кут", - сказав Василенко на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, Україна може звернутися до Міжнародного суду ООН, або ж, якщо Росія не визнає юрисдикції цього суду, може бути створений міжнародний арбітраж, який і вирішить проблему делімітації водних просторів з Росією.

Василенко пояснив, що міжнародний арбітраж формується таким чином, що кожна сторона пропонує тих суддів, яких вона побажає.

"Моя думка така, Україна повинна звернутися вже зараз з цією справою до Міжнародного суду ООН, або до міжнародного арбітражу, який буде сформований обома країнами", - сказав він.

Як повідомлялося, у МЗС України допускають можливість розгляду Міжнародним судом ООН суперечки про розмежування морських просторів і Керченської протоки між Україною і Росією.

Також у МЗС зазначають, що рішення Міжнародного суду ООН про делімітацію континентального шельфу і виняткових економічних зон у Чорному морі більше відображає позицію румунської сторони.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь