Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Ми не допустимо дострокових парламентських виборів

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що не допустить дострокових парламентських виборів. ВР працюватиме навіть, якщо ПР складе 150 мандатів народних депутатів, зазначила прем’єр.
Тимошенко пообіцяла, що виборів до ВР не буде
Тимошенко пообіцяла, що виборів до ВР не буде
tymoshenko.com.ua

Про це вона заявила сьогодні журналістам. "Якщо Партія регіонів складе 150 мандатів, значить, ВР працюватиме без цих 150 депутатів від ПР. Ми не допустимо в такий складний, кризовий час дострокових парламентських виборів, тому що це посилить хаос у країні", - сказала прем’єр.

Водночас Юлія Тимошенко прокоментувала ініціативу партії Єдиний центр про проведення одночасно дострокових парламентських і президентських виборів.

"Єдиний центр - це віддана Президентові партія, і якщо навіть така партія хоче дострокових президентських виборів – то це дуже сильний сигнал, на який суспільству слід звернути увагу. І я хочу зазначити, що за відставку уряду голосувала вся пропрезидентська гвардія у складі НУ-НС", - сказала Тимошенко.

Як повідомлялося, сьогодні, 5 лютого, Верховна Рада України відмовилася прийняти проект постанови про висловлення недовіри Кабінету міністрів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь