Переключиться на мобильную версию

Працівникам київських медустанов “рекомендовано” завтра прийти на кінні перегони

Працівникам київських медичних установ (лікарень, поліклінік) за рознарядкою “рекомендовано” завтра прийти на відкриття іподрому, де відбудуться кінні перегони за участю мера столиці Леоніда Черновецького.
Лікарі прийдуть на іподром помилуватися Черновецьким
Лікарі прийдуть на іподром помилуватися Черновецьким
otherside.com.ua

Про це повідомили лікарі однієї з київських лікарень. У телефонних розмовах цю інформацію агентству підтвердили керівники та лікарі ще трьох медустанов столиці.

Зокрема, як повідомив заступник головного лікаря однієї з лікарень, “з району нам повідомили, що в суботу ми маємо забезпечити присутність 10-15 працівників на іподромі, де відбудуться кінні перегони за участі мера, рекомендовано купити вхідний квиток, а також було сказано, що бажано зробити ставки”. Він зауважив, що з великими труднощами, але піти на шоу погодилося кілька співробітників.

Керівник іншої лікарні, на запитання, чи отримав він таку рознарядку, зауважив: “На жаль, це діагноз, більше додати нічого не можу”.

Як повідомлялося, 5 лютого Київський міський голова Леонід Черновецький заявив про намір особисто взяти участь у кінних перегонах на відкритті столичного іподрому 7 лютого.

"Я сам братиму участь у забігу, і мої заступники. Це цікаво. Щоправда мені, як людині не молодій, але ще не немолодій, дякувати Богу, спортсмен, у минулому комсомолець, як годиться, партійна людина була. Я сам братиму участь. Я виберу спокійнішого коня, бо киянам потрібний живий, здоровий, усміхнений мер. Я вас всіх запрошую", - сказав столичний голова.

За його словами, від роботи іподрому столичний бюджет одержить "серйозний заробіток".

"У суботу ми проведемо перші вдалі перегони. Я не думаю, що це богоугодна справа, але це така справа. Є елітні коні, там собаки, до речі, бігатимуть – це друзі людей, тому їх треба підтримувати, благородно їх розводити", - висловив переконання мер столиці, таким чином пояснюючи свою згоду на роботу закладу, який належить до грального бізнесу.

"Тому це на підтримку тварин, яких я люблю, і населення Києва", - резюмував міський голова.

Він також пояснив одержані клієнтами Київстар SMS про подію на іподромі. За словами мера, завдяки цій кампанії 24 млн. людей змогли дізнатися про це, а також про те, що готується приз від Черновецького.

"Постав на успіх. 7.02.09 о 12.00 прямий ефір ТРК Київ з іподрому.

Ставка за номером 435. Приз 100 тис. у.о. від мера Києва Леоніда Черновецького. Все по чесному!", - сказано в SMS, розісланій компанією мобільного зв’язку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь