Переключиться на мобильную версию

Всі гуртожитки Буковини передадуть у комунальну власність

Глава Чернівецької обласної держадміністрації Володимир Куліш підписав розпорядження про передачу гуртожитків у власність територіальних громад.
Гуртожиток
Гуртожиток
portal.csfnau.kiev.ua:8000

Про це  повідомили в прес-службі Чернівецької ОДА.

Як повідомляється, у новому документі керівник області рекомендує міським громадам і дає завдання органам виконавчої влади у всіх районах області й обласному центрі до 31 березня цього року розробити й затвердити місцеві програми з цього питання.

Як стало відомо, до липня цього року на Буковині спеціально створені в районах і містах комісії зроблять інвентаризацію всіх гуртожитків, подадуть відповідні рішення на затвердження органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Керівництво ОДА розраховує на те, що вже до жовтня вдасться розпочати процес прийняття гуртожитків у власність територіальних громад.

Також була створена обласна постійна комісія, головою якої призначений заступник голови ОДА Віталій Усик.  

Комісія буде розглядати спірні питання щодо порядку надання житлової площі в гуртожитках підприємств, установ, організацій всіх форм власності, проблеми, які виникають при вселенні або переселенні громадян з гуртожитку, а також буде відслідковувати дотримання вимог законодавства щодо забезпечення житлових прав жителів гуртожитків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь