Переключиться на мобильную версию

Опитування: Росіяни надають перевагу Україні й Грузії серед країн СНД для туристичних поїздок

Україна і Грузія стали найпопулярнішими для росіян "туристичними" країнами пострадянського простору.

Про це свідчать розповсюджені в понеділок, 9 лютого, дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Респондентам пропонувалося вибрати країну на пострадянському просторі, в якій вони найбільше хотіли б побувати, якби могли відвідати в ній лише одне місце. Росіяни найчастіше називали Україну (14%), другою за популярністю відповіддю стала Грузія (8%). По 6% громадян РФ висловили бажання відвідати будь-яке місце в Білорусі та Латвії.

Рідше у росіян було бажання здійснити візит в Естонію (4%), Вірменію, Казахстан і Узбекистан (по 3%). Ще менше виявилося респондентів, готових здійснити турпоїздку у Молдову, Азербайджан або Литву (по 2%). Найнепривабливішими з точки зору туризму країнами росіяни назвали Киргизстан, Таджикистан (по 1%) і Туркменістан (менше 1%).

В інших країнах пострадянського простору найбажанішим місцем для відвідування залишається Росія, зазначають соціологи. Найбільше за інших виявляють бажання відвідати РФ жителі Киргизстану (62%) і Вірменії (59%).

Дещо рідше про це повідомляють грузини (47%), таджики і узбеки (по 45%). Побувати в Росії також хочуть близько третини жителів Молдови (37%), Казахстану (34%), Білорусі (31%) і майже чверть латвійців, литовців (по 28%) і українців (26%). Рідше всього бажання відвідати будь-яке місце в Росії висловлюють азербайджанці (10%).

Соціологи виявили спільний інтерес до відвідин у жителів деяких країн пострадянського простору. Зокрема, білоруси з усіх можливих пострадянських країн для відвідування найчастіше вибирають Росію (31%) та Україну (14%), а українці - Росію (26%) і рідше - Білорусь (3%).
Опитування міжнародного дослідницького агентства Євразійський Монітор проведене у квітні-червні 2008 року серед 16143 тисячі чоловік у 13 державах. У Росії опитування проводив ВЦВГД, опитано 1,6 тисячі осіб в 140 населених пунктах, статистична похибка не перевищує 3,4%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь