Переключиться на мобильную версию

Черновецький не задоволений поведінкою своїх заступників на перегонах

Київський міський голова Леонід Черновецький обурений поведінкою деяких своїх заступників і заявляє, що не хоче з ними далі працювати. однак конкретних людей не називає.
На перегонах вийшло непорозуміння з грошима Черновецького
На перегонах вийшло непорозуміння з грошима Черновецького
Корреспондент

" Я обурений тим, як поставилися до цього багато моїх заступників і радники. Це не неповага до мене – я не по частині грошей - це неповага до киян. Щойно я пішов – а в мене була майже 40 градусів температура – вони всі втекли. Ганьба. Мені соромно, що я з такими людьми ходжу по землі найкрасивішого міста у світі. Я з ними не працюватиму ", - заявив Черновецький.

" Вони розповідають, у тому числі Президенту України, що я мало не збожеволів. Звичайно, заробляти 2-3 млн. доларів за моїми програмами до бюджету Києва... Якщо я божевільний – хай всі мери і всі, хто наговорює на мене гидоту Президентові, хай вони всі будуть такими ж божевільними. І Україна стане найбагатшою країною у світі ", - продовжив мер столиці.

За його словами, в результаті минулих перегонів "кияни заробили приблизно 200 тис грн.". "Це приблизно 10 тис осіб, які отримають пристойні гроші вже в цьому місяці", - сказав він. Стільки ж - 200 тис грн., як повідомив Черновецький, заробила і компанія мобільного зв'язку, яка обслуговувала захід.

Водночас, як зазначив міський голова, на організації і проведенні перегонів на іподромі особисто він "втратив" велику суму грошей.

"Зі стрибками сталося непорозуміння. Особисто я багато мільйонів гривень - зараз ми підраховуємо - втратив ... Ми двічі преміювали за мій рахунок людей, які виграли на перегонах. 100 тис. доларів і 100 тис. гривень. Вийшло так, що я їх (призи – Ред.) оголосив" , - пояснив мер журналістам.

Окремо, за його словами, грошовий приз на днях буде вручено і переможцю у собачих перегонах, які також відбулися у суботу на іподромі.

"Там 5 чи 7 чоловік взяли участь і 100 тис грн. заробили. Зараз відпрацьовується програмне забезпечення. Ніхто туди втрутитися не зможе. Днями ви отримаєте щасливого переможця", - розповів Черновецький.

За його словами, багато хто хотів свої виграні гроші залишити. Наприклад, подруга його дочки Христини, як сказав Черновецький, залишила 6,5 тис доларів. "Я хочу їй виграш повернути, але вона категорично відмовляється. Їй 26 років ... Я буду її рекомендувати Олесю Довгому в якості нареченої ...", - додав мер.

Черновецький знову запросив усіх на іподром у наступну суботу, 14 лютого.

Загальна сума ставок на скачках, організованих мером Києва Леонідом Черновецьким, за попередніми оцінками, склала мільйон гривень, стверджують у прес-службі міського голови.

Нагадаємо, 7 лютого Леонід Черновецький відкрив зимовий сезон київського іподрому. Міський градоначальник сам планував виступити в якості жокея, однак пізніше відмовився від своїх намірів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь