Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Партія регіонів виключила зі своїх рядів прем'єра Криму та мера Сімферополя

Голова Ради міністрів Криму Віктор Плакида та мер Сімферополя Геннадій Бабенко виключені зі складу Партії регіонів і складу виконавчого комітету Кримської республіканської організації ПР.
Прем'єра Криму та мера Сімферополя нема в рядах Партії регіонів
Прем'єра Криму та мера Сімферополя нема в рядах Партії регіонів
partyofregions.org.ua

Про це повідомило інформагентство УНІАН із посиланням на своє поінформоване джерело у Партії регіонів.

"Виключені із членів партії та членів виконкому Кримської організації Партії регіонів Бабенко Геннадій Олександрович та Плакида Віктор Тарасович. У рішенні формулювання таке - за порушення партійної дисципліни і за невиконання рішень ради Кримської організації Партії регіонів", - повідомив УНІАН.

За словами джерела агентства, із 48 членів політради кримської парторганізації на засіданні були присутні більшість, і більшістю голосів було прийнято рішення про виключення Бабенка і Плакиди з партії.

Джерело також уточнило, що політрада, відповідно до статуту партії, "може прийняти таке рішення".

Нагадаємо, сьогодні заступник лідера парламентської фракції Партії регіонів Сергій Льовочкін заявив, що у партії є ряд представників, які прагнуть до об'єднання із БЮТ для отримання крісел в уряді Юлії Тимошенко.

6 лютого депутати з фракції БЮТ запропонували Раді відправити першого віце-спікера парламенту регіонала Олександра Лавриновича у відставку. Раніше ЗМІ повідомляли, що крім кадрових перестановок у Кабінеті міністрів, парламентської коаліції розглядається можливість призначити першим віце-спікером заступника голови фракції Компартії Адама Мартинюка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь