Переключиться на мобильную версию

Турчинов: Ми знаходимося в умовах військових дій

Виступаючи на розширеній колегії МВС, перший віце-прем’єр Олександр Турчинов заявив, що Україна вже зараз знаходиться в умовах "військових дій", пише Коммерсантъ-Украина у статті Плювати, що скажуть про нас завтра.
Ми знаходимося в умовах військових дій, - заявив Турчинов на закритій нараді МВС
Ми знаходимося в умовах військових дій, - заявив Турчинов на закритій нараді МВС
lenta.ru

Як повідомляє видання, свою промову перед керівництвом МВС віце-прем’єр почав з апокаліптичного прогнозу відносно краху долара і хаосу, що насувається.

Вочевидь, для того, щоб підтвердити своє право говорити такі речі, Турчинов вказав, що є доктором економічних наук, і почав інформувати присутніх про історію становлення американського долара і Федеральної резервної системи США.

"Наступна стадія світової кризи – повна руйнація самого долара. У США цю проблему також прогнозують. Хаос, що насувається, неможливо зупинити без сильної влади. І основою цієї влади у всіх країнах є МВС", - повідомив Турчинов.

Зал слухав ці слова в цілковитій тиші, повідомляє видання. "Першою реакцією певної частини населення на серйозні проблеми буде бажання вирішити їх незаконним способом. І ось на цьому етапі ми повинні поставити заслін, - продовжував Турчинов. - Користуючись тим, що в залі немає нікого зі сторонніх (пресу попросили залишити залу дещо раніше, проте видання стверджує, що вдалося дізнатися про те, що відбувається за зачиненими дверима), з усією відповідальністю вам заявляю: ми знаходимося в умовах трагедії, що насувається, в умовах військових дій. Ви перші, хто це має зрозуміти".

"Ми справді входимо в особливий режим життя країни. У першу чергу через економіку, у другу - через вибори, що наближаються, - підтримав Турчинова Юрій Луценко. - Ми повинні діяти згідно із законом і здолати у собі страх політичних звинувачень. Тому указ номер один - забути про політику. Плювати, що скажуть про нас завтра! Діяти відповідно до закону і нічого не боятися!"

Як повідомлялося, в умовах кризи українці вважають за краще економити і шукати додатковий заробіток. Про це свідчать результати опитування, проведеного фахівцями компанії Research&Вranding Group.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь