Переключиться на мобильную версию

Ющенко заявив, що Тимошенко відповість за газові контракти з Росією

Представники української влади, що підписали газові угоди з Росією, дадуть відповідь за свої дії, заявив Президент України Віктор Ющенко, який вважає домовленості з Газпромом невигідними для Києва.
Ющенко заявив, що Тимошенко відповість за газові контракти з Росією
Ющенко заявив, що Тимошенко відповість за газові контракти з Росією
ruvr.ru

"Це явний програш. Переконаний: ті, хто підписав таку угоду і пішов на такі умови, ще відповідатимуть", - сказав Ющенко під час поїздки в Івано-Франківську область, повідомляє прес-служба Президента.

На його думку, базова ціна 450 доларів за тисячу кубометрів газу є дуже високою. "Це не лише не ринкова - це некоректна політика", - зазначив глава держави, також невдоволений збереженням ставки транзиту, що діє.

Водночас Ющенко сказав, що таку ціну на газ змушена буде прийняти абсолютна більшість секторів національної економіки. "Хоча нові умови некоректні, не ринкові, все ж вони є фактом, і їх потрібно прийняти", - сказав він.

У зв’язку з цим, вважає Ющенко, Україна повинна радикально переглянути політику енергоспоживання.

Глава держави ініціює проведення у березні всеукраїнської наради керівництва областей з питань енергозбереження.

За словами Президента, присутні на цій нараді керівники 10 областей через місяць на всеукраїнській нараді повинні будуть представити свої напрацювання у сфері енергозбереження.

"Через 30 днів проведемо нараду по програмах", - сказав він.

Зокрема, доручення стосується Івано-Франківської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької і Чернівецької областей.

Ющенко підкреслив, що мова повинна йти про нову успішну політику, оскільки ефективна політика в енергетичній сфері - один з державних пріоритетів України і питання безпеки держави.

Як повідомлялося, Ющенко переконаний, що технічні консультації на урядовому рівні про здобуття кредиту від Росії є продовженням "бездарної політики" уряду і ні в якому разі не повинні вестися в таємному режимі.

Територія України має бути вільна від будь-якої іноземної армії заявив Ющенко.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь