Переключиться на мобильную версию

Тимошенко відкинула усі звинувачення Ющенка

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відкинула усі звинувачення Президента Віктора Ющенка стосовно неї особисто і уряду, які озвучено на засіданні Ради національної безпеки і оборони у вівторок в Києві.
Засідання проходить у закритому режимі
Засідання проходить у закритому режимі
Фото Миколи Лазаренка

"Жодне слово Президента не відповідає дійсності - ні щодо контрактів по газу, ні по кредиту", - сказала прем'єр після того, як Президент завершив 40-хвилинну вступну промову.

Після завершення виступу Ющенко наголосив, що засідання буде проводитися у закритому режимі, і попросив членів РНБО пам'ятати про секретність розглянутих на ньому документів.

Президент перервав Тимошенко, яка просила пресу залишитися в залі засідань і намагалася висловити свою позицію стосовно звинувачень Глави держави.

Журналісти покинули зал засідань РНБО. Зараз засідання проходить у закритому режимі.

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко заявив, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не мала директив на прийняття рішень, результатом яких стали домовленості по газу.

Положення російсько-українських газових контрактів про зобов'язання України щорічно протягом 10 років купувати 50 млрд кубометрів газу є найбільш небезпечним, заявив Ющенко.

Дуже висока ціна на газ і кредит у розмірі $ 5 млрд можуть призвести до банкрутства НАК Нафтогаз, заявив Ющенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь