Переключиться на мобильную версию

Тимошенко попросить ЄС провести незалежну експертизу газових контрактів

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила про намір звернутися до Європейської комісії з проханням провести незалежну експертизу українсько-російських газових контрактів. Про це глава уряду заявила сьогодні, 10 лютого, під час брифінгу.
Прем’єр-міністр не вважає себе винуватою у конфлікті з приводу газових питань
Прем’єр-міністр не вважає себе винуватою у конфлікті з приводу газових питань
tymoshenko.com.ua
"Я хочу спростувати раз і назавжди усі звинувачення, які лунають із вуст учасників корупції на газовому ринку, що для України щось підписано невигідне. Для того, щоб у цьому переконалася кожна людина в Україні, я буквально завтра звернуся з офіційним листом до Європейського Союзу, щоб вони зробили офіційну експертизу підписаних контрактів", - наголосила Тимошенко.

Разом із тим вона висловила впевненість, що висновок європейських фахівців підтвердить позицію уряду. Тимошенко підкреслила, що готова до будь-якої експертизи контрактів на доставку газу в Україну і його транзит до європейських країн.

Як повідомлялося, сьогодні, 10 лютого, прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що оскаржить у суді рішення Ради національної безпеки та оборони за підсумками засідання у вівторок, якщо воно буде відповідати проекту, підготованому і розданому учасникам засідання.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь