Переключиться на мобильную версию

Тимошенко відхрестилася від ксерокопій Ющенка з "нульовим варіантом"

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовує можливість підписання кредитної угоди з Росією на умовах "нульового варіанту".

Про це Тимошенко повідомила сьогодні на брифінгу, коментуючи оприлюднене Президентом України Віктором Ющенком технічне завдання для урядової делегації на переговорах з Росією про виділення кредиту.

"Я в очі не бачила технічного завдання. Там немає підпису прем'єр-міністра. Я не знаю, звідки взялися ці ксерокопії, і я ніколи в житті не зроблю жодного кроку, спрямованого на ратифікацію" нульових угод ", на будь-які інші речі , або на втрату для України газотранспортної системи ", - сказала Тимошенко.

Прем'єр-міністр підкреслила, що уряд буде проводити переговори з усіма країнами, які можуть надати Україні кредитні ресурси для покриття дефіциту бюджету. За її словами, мова піде про довгострокові кредитні угоди на ринкових умовах.

"Мене дивує, що для дискредитації уряду зараз розгорнута така кампанія", - додала Тимошенко.

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко звинуватив прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в здачі національних інтересів і порівняв з пактом Молотова-Ріббентропа домовленості щодо виділення Росією Україні кредиту в розмірі $ 5 млрд.

Тимошенко заявляє, що звинувачення Ющенка на адресу уряду не мають ніяких підстав.

Також Тимошенко називає Ющенко своїм політичним конкурентом на майбутніх президентських виборах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь