Переключиться на мобильную версию

Черновецький створив два нових комунальних підприємства для торгівлі

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про створення комунальних підприємств Домашній магазин та Київські ринки.
Черновецький підписав розпорядження про створення комунальних підприємств Домашній магазин та Київські ринки
Черновецький підписав розпорядження про створення комунальних підприємств Домашній магазин та Київські ринки
gazeta.spb.ru

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Мета створення цих КП - покращення рівня торговельного обслуговування киян шляхом розширення мережі підприємств торгівлі поблизу місць їх проживання.

За словами мера, "впродовж поточного року ми плануємо відкрити 1,5 тис. соціальних магазинів, де малозахищені кияни купуватимуть продукти харчування за соціально-доступними цінами. Також на прохання киян ми залишимо у Києві усі діючі ринки. Адже це зручно для киян, і, крім того, це тисячі робочих місць”.

Більше того, додав Черновецький, зараз він проводить зустрічі з підприємцями, з якими відпрацьовує концепції створення нових ринків. “Для міста – це стабільне наповнення бюджету, для киян – звична форма забезпечення своїх родин продуктами харчування та побуту", - зауважив мер.

Раніше, 4 лютого, депутатська фракція Блоку Юлії Тимошенко у Київраді заявила, що команда мера Києва Леоніда Черновецького збирається створити у столиці нові комунальні підприємства, серед яких мережа фаст-фудів, АЗС, СТО, авто мийки і пункти шиномонтажу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь